Hakkımızda
Uzakdoğu felsefesine göre fil bolluk ve berekettir. Güç ve asaletin yanında fil bereket ve başarıyı da temsil eder.

Bundan ilham alarak bizler de fil temsilini kullanarak hizmetlerimizle işinize bereket ve başarı getirmeyi amaçladık.

Müşterilerimize teknolojik imkanlarla en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz.
Platinum Hakkında

Daha iyisi için çok çalışıyoruz, hep çalışıyoruz...

Platinum Reklam olarak bünyemizde bulundurduğumuz teknik altyapımızı kullanarak müşterilerimizin işlerini çizimden üretime her aşamasını kendi bünyemizde kontrol ederek doğru, kaliteli ve ihtiyaçınızı  karşılayacak şekilde  gerçekleştiriyoruz.
Dinamik personel yapısı, özgün tasarım kabiliyetine sahip bir ekip ve son teknoloji makine parkurumuzla hem perakende hem toptan ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.
Dijital Bizim İşimiz

Uygun Fiyat ve Kalite Politikası

Platinum Reklam olarak müşterinin kalite, fiyat ve teslim süresi beklentilerini tam olarak anlayıp eksiksiz karşılamak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, 
Ürün kalitesinde istenilen seviyeye ulaşmak için nihai kullanıcıların beklentisini dikkate almak ve bunu uygun kalite ile sağlamak bizim kalite politikamızdır.

Zamanında Teslimat Yerinde Montaj

Hem istihdam hem de katma değer yaratan kalitesinden emin bir hizmet sunan Platinum Reklam’da ‘Üretim, satış, hizmet ve kalite aynı çatı altında.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası müşteri hizmetleri, satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikayetleri ile ilgilenilmesi gibi çabaları kapsayan tüm faliyetleri en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktayız.